Çocuk Eğitimi

Çocuklar en iyi mutlu olduklarında öğrenirler...


... bir şeyler yapmak zorunda oldukları için değil. Lütfen çocuğunuzu deneme seansına getirin ve denemesine izin verin!  • Katılım ücretsizdir , bağlayıcı değildir ve her zaman mümkündür.

  • Lütfen telefon ile önceden kayıt olun

  • Çocuğunuzun temel spor kıyafetlerine ihtiyacı var (pantolon ve tişört, temiz spor ayakkabılar)

  • Lütfen çocuğunuz için içecek bir şeyler toplayın (öğretmen olarak kısa içki molaları veriyoruz).


Empati, düşünce ve atılganlık.

Ortak eğitimde sadece vücut değil, performans odaklı toplumumuzda sıklıkla ihmal edilen beceriler de eğitilir. Empati, karşılıklı düşünce ve atılganlığın doğru karışımı okulda ve daha sonra eğitimde, çalışmalarda ve profesyonel yaşamda iyi gelişimin bileşenleridir.

Okullar için kompakt formda çocuklara öz savunma kursları sunuyoruz, bunlar istenen bir zaman diliminde gerçekleşebilir. İçerik, zamanlama ve organizasyon süreci öğretmenler, öğrenciler ve veliler ile esnek bir şekilde kararlaştırılacaktır.


#Çocukkendini savunma #Kendiniifadeetme #Şiddetiönleme

DİNAMİK VİNG TSHUN K I D S

6 yaşından itibaren çocuk eğitimi

çocuklar için kendini savunma ve kendini onaylama

Çocuğunuz Dinamik Ving Tshun'a dayalı basit kendini savunma teknikleri konusunda eğitim alır ve ayrıca dövüş sanatlarımızın geleneksel yönlerini öğrenir. Kendini savunma yeteneğinin yanı sıra, diğer canlılarla saygılı bir şekilde ilgilenmek ve kendi sezgilerine olan güvenini geliştirmekle de ilgilidir. İkincisi, tehlikeli durumların erken değerlendirilmesi için önemlidir .

Çocuklara yönelik öğretim konseptimiz , oyun yoluyla öğrenme, deneyim ve keşif üzerine kuruludur. Koordinasyon, denge ve konsantrasyon egzersizlerine ek olarak, rol yapma oyunları da çocuğunuzun acil bir durumda kendini farklı kılmak için yüz ifadelerini, jestlerini ve sesini kullanmasına yardımcı olacaktır.